Piłka nożna dziś - Wyniki meczów piłkarskich na żywo

Anglia - National League
15:00Barnet-Stockport County
15:00Boreham Wood-King's Lynn Town
15:00Bromley-Notts County
15:00Dagenham & Redbridge-Halifax Town
15:00Dover Athletic-Southend United
15:00Grimsby Town-Wealdstone
15:00Solihull Moors-Altrincham
15:00Weymouth-Aldershot Town
15:00Woking-Yeovil Town
15:00Wrexham-Maidenhead United
17:20Eastleigh-Chesterfield
Anglia - Championship
15:00Barnsley-AFC Bournemouth
15:00Fulham-Blackpool
15:00Hull City-Swansea City
15:00Luton Town-Blackburn Rovers
15:00Middlesbrough-Coventry City
15:00Millwall-West Bromwich Albion
15:00Preston North End-Bristol City
15:00Queens Park Rangers-Reading
17:30Peterborough United-Sheffield United
Anglia - League One
15:00AFC Wimbledon-Shrewsbury Town
15:00Accrington Stanley-Morecambe
15:00Bolton Wanderers-Sunderland
15:00Cheltenham Town-Wigan Athletic
15:00Crewe Alexandra-Rotherham United
15:00Doncaster Rovers-Plymouth Argyle
15:00Fleetwood Town-Cambridge United
15:00Gillingham-Oxford United
15:00Lincoln City-Burton Albion
15:00Sheffield Wednesday-Ipswich Town
15:00Wycombe Wanderers-Milton Keynes Dons
Anglia - League Two
15:00Bradford City-Crawley Town
15:00Bristol Rovers-Walsall
15:00Carlisle United-Sutton United
15:00Colchester United-Swindon Town
15:00Exeter City-Hartlepool United
15:00Mansfield Town-Leyton Orient
15:00Newport County-Barrow
15:00Northampton Town-Salford City
15:00Oldham Athletic-Rochdale
15:00Port Vale-Scunthorpe United
15:00Stevenage-Harrogate Town
15:00Tranmere Rovers-Forest Green Rovers
Belgia - First Division A
15:15Beerschot-Zulte-Waregem
17:30RFC Seraing-AS Eupen
19:45Cercle Brugge-KV Oostende
Belgia - First Division B
19:45Deinze-Excelsior Virton
Chorwacja - 1. HNL
14:00Osijek-Slaven Koprivnica
16:05Šibenik-Hajduk Split
Cypr - 1. Division
15:00Ethnikos Achna-AEK Larnaca
17:00Anorthosis-Omonia Nicosia
Francja - Coupe de France
15:15Toulouse-Versailles
15:15Nancy-Amiens SC
17:30Reims-Bastia
20:00Olympique Marseille-Montpellier
Francja - National 1
18:00Cholet-Créteil-Lusitanos
18:00Avranches-Le Mans
18:00Concarneau-Orléans
Grecja - Super League
13:00Panathinaikos-Asteras Tripolis
13:00Lamia-OFI
15:15Ionikos-Atromitos
Hiszpania - Tercera Division
11:00Arucas-Unión Sur Yaiza
11:00Unión Viera-Herbania
14:30Deportivo Alavés II-Pasaia KE
15:00Barreda-Cartes
15:00Guarnizo-Colindres
15:00Calamocha-Illueca
15:00Portmany-Sóller
15:00Hércules II-Roda
15:00Felanitx-Platges Calvià
15:00Mercadal-Son Veri
15:00Mirandés II-Bembibre
15:00UD Santa Marta-La Virgen del Camino
15:00Gares-Beti Onak
15:00Cantolagua-Cortes
15:00Subiza-Huarte
15:00Numancia II-Atlético Tordesillas
15:00Pamplona-Avance Ezcabarte
15:00Yagüe-La Calzada
15:00Campos-San Rafael
15:15Beti Kozkor-Murchante
15:30Aurrerá Ondarroa-Uritarra
15:30Beasain-Amurrio
15:30Deportivo La Coruña II-Polvorín
15:30Atlético Astorga-Salamanca II
15:30Manacor-Murense
15:30Escobedo-Selaya
15:30Santanyí-Llosetense
15:30Torina-Vimenor
15:30Ourense CF-Choco
15:30Villacañas-Quintanar del Rey
16:00Txantrea-Valle Egüés
16:00Alberic-Gimnástica Torrelavega
16:00Ceuta II-Cabecense
16:00Portugalete-San Ignacio
16:00Cartaya-Gerena
16:00Anaitasuna-Barakaldo
16:00Durango-Urduliz
16:15Jove Español-Benigànim
16:30Burladés-Azkoyen
16:30Guijuelo-Almazán
16:45Deusto-Lagun Onak
16:45Collerense-Poblense
17:00Acero-Silla
18:00Las Zocas-Tenerife II
18:30Complutense-Rayo Vallecano II
Hiszpania - Segunda B
16:00Celta de Vigo II-Athletic Club II
16:00Racing Ferrol-Rayo Majadahonda
16:00Albacete-Sevilla II
17:00FC Andorra-Algeciras
18:00Cultural Leonesa-Badajoz
18:00SD Logroñés-Unionistas de Salamanca
18:00Barcelona II-Real Madrid II
18:00Villarreal II-San Fernando CD
Hiszpania - Segunda División
15:00Amorebieta-Girona
17:15Eibar-Huesca
17:15Lugo-Burgos
20:00Real Oviedo-Almeria
Holandia - Tweede Divisie
PrzerwanyVolendam II-ASWH
PrzerwanyKozakken Boys-Noordwijk
PrzerwanyQuick Boys-Excelsior Maassluis
PrzerwanyRijnsburgse Boys-IJsselmeervogels
PrzerwanySpakenburg-AFC
PrzerwanyHHC-Katwijk
PrzerwanySparta Rotterdam II-GVVV
PrzerwanyScheveningen-TEC
Holandia - Eerste Divisie
15:30Excelsior-Emmen
17:45Eindhoven-MVV
Irlandia Północna - Championship 1
14:00Queen's University-Ards
15:00H&W Welders-Institute
15:00Annagh United-Dergview
15:00Ballyclare Comrades-Ballinamallard United
15:00Loughgall-Knockbreda
Irlandia Północna - Premiership
15:00Coleraine-Linfield
15:00Crusaders-Glenavon
15:00Dungannon Swifts-Carrick Rangers
15:00Glentoran-Warrenpoint Town
17:30Larne-Portadown
Niemcy - Regionalliga
12:00Lokomotive Leipzig-Auerbach
12:00Eilenburg-Optik Rathenow
12:00Chemnitzer FC-Lichtenberg
13:00Fortuna Düsseldorf II-Rot Weiss Ahlen
PrzerwanyHomberg-Rödinghausen
13:00Preußen Münster-Wegberg-Beeck
13:00Schalke 04 II-Sportfreunde Lotte
13:00Lippstadt 08-Borussia M'gladbach II
13:00Rot-Weiß Oberhausen-Alemannia Aachen
13:00Uerdingen-Köln II
13:00Bonner SC-Wiedenbrück
13:00Wuppertaler SV-Straelen
PrzerwanyFortuna Köln-Rot-Weiss Essen
13:00Heider SV-Weiche Flensburg
13:00Altona 93-Drochtersen / Assel
13:05Energie Cottbus-Carl Zeiss Jena
Niemcy - Oberliga
PrzerwanyRostocker FC-Ludwigsfelde
PrzerwanyBremer SV-Leher TS
PrzerwanyBTS Neustadt-Werder Bremen III
12:30BSC Süd 05-Mecklenburg Schwerin
PrzerwanyAumund-Vegesack-Habenhauser FV
13:00Meiendorfer SV-Lohbrügge
13:00Curslack-Neuengamme-Concordia
PrzerwanyBorgfeld-Brinkumer SV
Niemcy - 3. Liga
13:00Türkgücü München-Havelse
13:00Viktoria Berlin-Zwickau
13:00Kaiserslautern-Hallescher FC
13:00Wehen Wiesbaden-MSV Duisburg
13:00Borussia Dortmund II-Osnabrück
16:55Magdeburg-Saarbrücken
Portugalia - Taça da Liga
19:45Benfica-Sporting Lisbon
Rumunia - Liga I
12:00Voluntari-Gaz Metan Mediaş
15:00Academica Clinceni-FCV Farul Constanţa
18:00Rapid-UTA Arad
Szkocja - League Two
15:00Albion Rovers-Cowdenbeath
15:00Annan Athletic-Stirling Albion
15:00Forfar Athletic-Edinburgh City
15:00Kelty Hearts-Stranraer
15:00Stenhousemuir-Elgin City
Szkocja - League One
15:00Clyde-Alloa Athletic
15:00Dumbarton-Cove Rangers
15:00East Fife-Peterhead
15:00Montrose-Falkirk
15:00Queen's Park-Airdrieonians
Szkocja - Premiership
12:30Ross County-Rangers
15:00Aberdeen-St. Johnstone
15:00Celtic-Dundee United
15:00Dundee-St. Mirren
15:00Hearts-Motherwell
15:00Hibernian-Livingston
Szkocja - Championship
15:00Arbroath-Partick Thistle
15:00Hamilton Academical-Ayr United
15:00Kilmarnock-Inverness CT
15:00Queen of the South-Dunfermline Athletic
Szwajcaria - Super League
17:00Zürich-Servette
19:30Young Boys-Lugano
Walia - Feeder Leagues
14:30Colwyn Bay-Llangefni Town
CancelledBangor City-Llanrhaeadr
14:30Buckley Town-Llanidloes Town
14:30Gresford Athletic-Holyhead Hotspur
14:30Prestatyn Town-Penrhyncoch
14:30Holywell-Guilsfield
14:30Port Talbot Town-Taff's Well
14:30Llanelli Town-Undy Athletic
14:30Pontypridd Town AFC-Swansea University
14:30Trefelin-Briton Ferry
14:30Carmarthen Town-Cwmbran Celtic
Walia - Premier League
14:30Connah's Quay-Barry Town United
14:30Flint Town United-Cardiff MU
Węgry - NB I
13:30Paksi SE-Zalaegerszegi TE
16:00Debrecen-Kisvárda
18:30Honvéd-Gyirmót

Gole na żywo i wyniki dzisiejszych meczów piłkarskich rozegranych w Europie. Pełna lista spotkań i wyników z całego świata jest dostępna w zakładce wyniki piłkarskie w SoccerStats247. Dziś, 29-01-2022, możesz śledzić mecze z kilku turniejów piłkarskich, sprawdzić wyniki zakończonych spotkań, a także obserwować wyniki na żywo. Mimo że staramy się dostarczać usługi w czasie rzeczywistym, wyniki na żywo mogą być aktualizowane z pewnym opóźnieniem, w zależności od meczu. Opóźnienia mogą także wiązać się z miejscem, z którego dany użytkownik łączy się z naszą stroną. Na naszej stronie można również sprawdzić wyniki wczorajszych meczów. Wraz z nimi dostępne są także informacje o strzelcach bramek i zmianach zawodników.



Polska Ligach

W Polsce każdego roku rozgrywanych jest kilka lig piłkarskich. Sprawdź tabele i informacje na temat lokalnych lig, korzystając z poniższych linków:

EkstraklasaPuchar

Aktualności piłkarskie