Piłka nożna dziś - Wyniki meczów piłkarskich na żywo

Anglia - FA Trophy
14:00Prescot Cables-Worksop Town
14:00Bootle-Dunston UTS
14:00Colne-Consett
14:00Ramsbottom United-Clitheroe
14:00North Shields-Runcorn Linnets
14:00Coleshill Town-Leek Town
14:00Long Eaton United-Loughborough Dynamo
14:00Dereham Town-Spalding United
14:00Harborough Town-Shepshed Dynamo
14:00Lincoln United-Carlton Town
14:00Sutton Coldfield Town-Halesowen Town
14:00Boldmere St. Michaels-Chasetown
14:00Cray Valley PM-East Thurrock United
14:00Chatham Town-Stowmarket Town
14:00Hanworth Villa-Littlehampton Town
14:00Uxbridge-Bedfont Sports
14:00Wroxham-Lowestoft Town
14:00Corinthian-Whitehawk
14:00Ashford United-Three Bridges
14:00Heybridge Swifts-Chipstead
14:00Harlow Town-Ashford Town (Middlesex)
14:00Walton & Hersham-Southall
14:00Witham Town-Ware
14:00Tavistock-Didcot Town
14:00Cirencester Town-Paulton Rovers
14:00AFC Totton-Berkhamsted
14:00Bristol Manor Farm-Bideford
14:00Thatcham Town-AFC Dunstable
14:00Thame United-Binfield
14:00Macclesfield-Widnes
14:00Sheffield-Ossett United
14:00Hinckley Leicester Road-Cambridge City
14:00Sittingbourne-Burgess Hill Town
14:00Sevenoaks Town-Hertford Town
14:00Evesham United-Lymington Town
14:00Bashley-Melksham Town
14:00New Salamis-Coggeshall Town
Anglia - League Two
PCNorthampton Town2 - 1Stockport County
61'Barrow0 - 1Leyton OrientLIVE
62'Bradford City1 - 1AFC WimbledonLIVE
61'Colchester United0 - 1RochdaleLIVE
59'Crewe Alexandra0 - 0Mansfield TownLIVE
58'Doncaster Rovers1 - 1Crawley TownLIVE
59'Grimsby Town1 - 2Swindon TownLIVE
58'Hartlepool United0 - 0GillinghamLIVE
58'Newport County1 - 0Carlisle UnitedLIVE
62'Stevenage0 - 0Harrogate TownLIVE
55'Sutton United0 - 0Salford CityLIVE
62'Walsall0 - 0Tranmere RoversLIVE
Anglia - National League
58'Altrincham0 - 0Aldershot TownLIVE
60'Bromley2 - 0Oldham AthleticLIVE
56'Dagenham & Redbridge3 - 3BarnetLIVE
58'Eastleigh1 - 0Halifax TownLIVE
62'Maidenhead United0 - 1GatesheadLIVE
62'Maidstone United0 - 0ChesterfieldLIVE
58'Scunthorpe United1 - 2Dorking WanderersLIVE
60'Wealdstone0 - 0Southend UnitedLIVE
59'Woking2 - 0Solihull MoorsLIVE
55'Wrexham3 - 0Torquay UnitedLIVE
58'Yeovil Town1 - 1Boreham WoodLIVE
60'York City1 - 2Notts CountyLIVE
Anglia - League One
PCForest Green Rovers0 - 4Exeter City
57'Barnsley2 - 0Charlton AthleticLIVE
60'Bristol Rovers0 - 1Accrington StanleyLIVE
PrzerwanyDerby County-Cheltenham Town
PrzerwanyLincoln City-Milton Keynes Dons
61'Morecambe1 - 1Cambridge UnitedLIVE
PrzerwanyOxford United-Fleetwood Town
61'Peterborough United2 - 0Port ValeLIVE
PrzerwanyPortsmouth-Bolton Wanderers
59'Sheffield Wednesday2 - 1Wycombe WanderersLIVE
59'Shrewsbury Town1 - 1Burton AlbionLIVE
Austria - Regionalliga
PCGöfis5 - 3Rheindorf Altach II
PCKuchl0 - 2Austria Salzburg
PCWals-Grünau1 - 0Bischofshofen
PCAnif0 - 1Golling
PCSVG Reichenau3 - 0Kundl
60'Admira Dornbirn1 - 1Rot-Weiß RankweilLIVE
14:00LASK II-Weiz
14:00Wolfsberger AC II-Kalsdorf
60'Gurten0 - 0Ried IILIVE
PrzerwaFach-Donaufeld0 - 1DraßburgLIVE
PrzerwaLeobendorf0 - 0Traiskirchen / Tribusw.LIVE
43'Wiener Viktoria0 - 0Wiener NeustadtLIVE
45'Mauerwerk2 - 0KremsLIVE
15'Hohenems1 - 0RotenbergLIVE
10'Wolfurt0 - 0Schwarz-Weiß BregenzLIVE
15'Lauterach0 - 0RöthisLIVE
14'Silz / Mötz1 - 1SchwazLIVE
16:00Fügen-Kitzbühel
Belgia - Puchar
17:30RWDM-Oudenaarde
17:30Dender-Dikkelvenne
18:00Lierse K-Racing Mechelen
18:00Lommel-RAAL La Louvière
Chorwacja - 2. HNL
63'Bijelo Brdo1 - 0SolinLIVE
61'Cibalia0 - 0JarunLIVE
61'Dugopolje0 - 1Dubrava ZagrebLIVE
61'Hrvatski dragovoljac0 - 0RudešLIVE
Czechy - 3. liga
PCLoko Vltavín3 - 1Zbuzany
PCBaník Sokolov3 - 1Slavia Karlovy Vary
PCJablonec II4 - 0Benešov
08:15Pardubice II-Baník Souš
PCPřepeře0 - 2Hradec Králové II
PCSparta Kolín1 - 0Mladá Boleslav II
PCHranice0 - 1Baník Ostrava II
PCČeské Budějovice II3 - 3Povltava FA
PCFrýdek-Místek1 - 0Blansko
90'Vrchovina3 - 1FrýdlantLIVE
62'Sokol Živanice0 - 1Chlumec nad CidlinouLIVE
45'Jiskra Domažlice0 - 0Motorlet PrahaLIVE
PrzerwaÚstí nad Labem0 - 1Sokol BrozanyLIVE
Dania - 2nd Division
PCSkive0 - 0Frem
PCBrabrand0 - 3Kolding
NagrodzonyAarhus Fremad3 - 0Jammerbugt
eurocups - Liga Narodów UEFA
PCArmenia0 - 5Ukraina
16:00Słowenia-Norwegia
16:00Irlandia Północna-Kosovo
18:45Czechy-Portugalia
18:45Hiszpania-Szwajcaria
18:45Szkocja-Irlandia
18:45Izrael-Albania
18:45Serbia-Szwecja
18:45Cypr-Grecja
CancelledIslandia-Rosja
Finlandia - Kakkonen
PCJBK2 - 0GBK
PCSalPa4 - 1HJS Akatemia
PCNJS3 - 3Futura
PCPeKa2 - 3JIPPO
PCPKKU4 - 0LaPa
PCReipas3 - 0Kiffen
PCPPJ3 - 4Atlantis
PCEPS3 - 1I-Kissat
PCVJS1 - 0GrIFK
PCJazz2 - 1KaaPo
60'Honka Akatemia4 - 1Tampere UnitedLIVE
20'VIFK0 - 0JJKLIVE
18'RoPS0 - 0VaajakoskiLIVE
Finlandia - Ykkönen
PCTPS0 - 1Jaro
PCMP1 - 2SJK Akatemia
PCGnistan4 - 2PEPO
Hiszpania - Tercera Division
PCPozoblanco0 - 0Córdoba II
PCAtlético Porcuna3 - 0Huracán Melilla
11:00Panadería Pulido-Santa Úrsula
11:30Tamaraceite-Gran Tarajal
13:45Vitoria-Touring
14:00Lagunak-Avance Ezcabarte
14:30Mercadal-Collerense
14:30Cultural Leonesa II-Numancia II
14:30Cortes-Ardoi
14:30Patacona-CF Gandía
14:30Comillas-Racing Rioja II
14:30Pasaia KE-Durango
15:00Llosetense-Penya Independent
15:00San Ignacio-Aurrerá Vitoria
15:00UD Santa Marta-Salamanca UDS
15:00Levante II-Silla
15:00Jove Español-Torrellano
15:00Alberic-Solares
15:00Lagun Onak-Barakaldo
15:00Basconia-Deusto
15:00Tarancón-Manchego
15:00Naval-Textil Escudo
15:00Cartes-Torina
15:00Andratx-PE Sant Jordi
15:30Castellón II-Atzeneta
15:30Alondras-Atlético Arteixo
15:30Constància-Manacor
15:30Casalarreina-Peña Balsamaiso
15:30Revilla-Guarnizo
15:30Aurrerá Ondarroa-Urduliz
16:00Portugalete-Padura
16:00Llerenense-Trujillo
16:00Lorca Deportiva-Atlético Pulpileño
16:00Gerena-Puente Genil
16:00Ceuta II-Antoniano
16:00Villacañas-La Solana
16:00Muleño-Bullense
16:30Atlético Pueblonuevo-Miajadas
16:30Vilafranca-Europa
16:30Yagüe-La Calzada
16:30Maracena-Huétor Tájar
16:30Castro-Gama
16:30Unión Sur Yaiza-Las Palmas II
17:00Coria CF-Atlético Espeleño
17:00Villarrubia-Toledo
17:30Acero-Torrent
Hiszpania - Segunda B
19'Mérida0 - 0Unionistas de SalamancaLIVE
18'Osasuna II0 - 0EldenseLIVE
16:00Celta de Vigo II-Deportivo La Coruña
17:00Algeciras-Racing Ferrol
17:00San Fernando CD-SS Reyes
17:00Barcelona II-Real Murcia
17:00Athletic Club II-Real Sociedad B
Hiszpania - Segunda División
PCHuesca1 - 0Leganes
48'Mirandes1 - 0Real ZaragozaLIVE
16:30Malaga-Villarreal II
16:30Ponferradina-Tenerife
Holandia - Tweede Divisie
PCExcelsior Maassluis3 - 1Rijnsburgse Boys
PCNoordwijk3 - 2Volendam II
PCScheveningen1 - 1Spakenburg
PCOFC2 - 4Kozakken Boys
PCQuick Boys3 - 1Lisse
PCIJsselmeervogels0 - 0Katwijk
PCAFC2 - 1Sparta Rotterdam II
90'TEC0 - 1HHCLIVE
16:00De Treffers-Koninklijke HFC
Irlandia - First Division
17'Longford Town1 - 0Treaty UnitedLIVE
Irlandia - Premier Division
17'Finn Harps0 - 0BohemiansLIVE
Litwa - 1 Lyga
18'BFA0 - 1NevėžisLIVE
Niemcy - Regionalliga
PCBarockstadt Fulda-Lehn.4 - 1Wormatia Worms
PCRot-Weiß Koblenz0 - 1Bahlinger SC
PCHessen Kassel0 - 1Kickers Offenbach
PCAalen1 - 1Ulm
PCSGV Freiberg0 - 2TSV Steinbach
PCAlemannia Aachen4 - 2Preußen Münster
Przerwany1. FC Bocholt-Fortuna Köln
PCRain / Lech0 - 3Bayern München II
PCAubstadt4 - 1Heimstetten
PCGreuther Fürth II2 - 2Wacker Burghausen
PCTürkgücü München3 - 0Vilzing
PCAnsbach2 - 1Viktoria Aschaffenburg
PCEichstätt0 - 3Unterhaching
PCNürnberg II4 - 0Buchbach
PCHankofen-Hailing3 - 0Illertissen
PCWürzburger Kickers6 - 3Augsburg II
63'Atlas Delmenhorst1 - 1Weiche FlensburgLIVE
60'St. Pauli II0 - 1HavelseLIVE
Niemcy - Oberliga
PC1. SC Feucht2 - 1Großbardorf
PCBlumenthaler SV2 - 3Hemelingen
PCWerder Bremen III1 - 2BTS Neustadt
PCDassendorf4 - 1Osdorf
PCBordesholm3 - 1Pansdorf
PCWeiche Flensburg II0 - 1Inter Türkspor Kiel
PCStuttgarter Kickers5 - 1Neckarsulmer SU
PCGöppinger SV1 - 0Villingen
PCBacknang1 - 1CfR Pforzheim
PCVatan Sport2 - 1Leher TS
PCKomet Arsten3 - 4Brinkumer SV
12:00Schott Mainz-Kirchberg
PCFC Gießen4 - 0Viktoria Griesheim
PCHusumer SV0 - 2Eichede
PCTSB Flensburg1 - 2Kilia Kiel
PCHeider SV9 - 0Frisia 03 Risum-Lindholm
PCDornbreite Lübeck2 - 4Lübeck II
PCEintracht Bamberg2 - 0Eltersdorf
PCEintracht Stadtallendorf3 - 1Bayern Alzenau
PCDeisenhofen0 - 0Schwaben Augsburg
PCDachau4 - 1Nördlingen
PCIsmaning2 - 5Memmingen
PCFreiburger FC0 - 2Hollenbach
PCMechtersheim3 - 0Hertha Wiesbach
PCFC Holzhausen3 - 3Mutschelbach
13:00Rot-Weiß Hadamar-SV Steinbach
PCFernwald2 - 1Neuhof
PCWaldgirmes5 - 2Dietkirchen
PCASV Neumarkt1 - 2Geesdorf
PCBayern Hof2 - 1Weiden
PCKirchanschöring1 - 0Kottern
PCOberneuland10 - 0Woltmershausen
PCOSC Bremerhaven3 - 2Union Bremen
90'Reutlingen3 - 1Rielasingen-ArlenLIVE
PCNöttingen4 - 0Ravensburg
13:30Bietigheim-Bissingen-Oberachern
82'Alemannia Waldalgesheim2 - 3FV Engers 07LIVE
13:30Diefflen-Elversberg II
88'Jägersburg1 - 1DudenhofenLIVE
59'Schöningen4 - 1PapenburgLIVE
58'FT Braunschweig1 - 1Eintracht CelleLIVE
61'FC 1906 Erlensee3 - 0WeidenhausenLIVE
59'Auersmacher0 - 1Arminia LudwigshafenLIVE
59'Würzburger FV0 - 0KornburgLIVE
14:00Schalding-Heining-Türkspor Augsburg
55'Eisbachtal0 - 0KarbachLIVE
61'Abtswind1 - 0AmmerthalLIVE
13'Uerdingen1 - 0SSVg VelbertLIVE
8'Türk Gücü Friedberg0 - 0Hanau 93LIVE
16:00Ahrweiler BC-Pfeddersheim
Norwegia - 2. Division
PCEgersund0 - 0Ørn Horten
PCVard0 - 1Fløy-Flekkerøy
PCSotra1 - 2Arendal
PCHødd1 - 0Kjelsås
PCLevanger4 - 4Frigg
PCTromsdalen0 - 2Gjøvik-Lyn
PCStaal Jørpeland0 - 4Kvik Halden
PCStrømmen1 - 3Moss
CancelledØygarden-Notodden
Rumunia - Liga III
14:00Gloria Băneasa-Voluntari II
14:00Afumaţi-Recolta Gheorghe Doja
14:00Gloria Albeşti-Agricola Borcea
14:00Dunărea Călăraşi-Înainte Modelu
14:00Amara-FCV Farul Constanţa II
14:00Kids Tâmpa Braşov-Olimpic Zărneşti
14:00Sepsi II-Plopeni
14:00Blejoi-Târgu Secuiesc
14:00Olimpic Cetate-Municipal Braşov
14:00Dante Botoşani-Rapid Brodoc
14:00Viitorul Darabani-Bucovina Rădăuţi
14:00Şomuz Fălticeni-Foresta Suceava
14:00CSM Bacău-Ceahlăul Piatra Neamţ
14:00Victoria Carei-Sighetu Marmaţiei
14:00Minerul Ocna Dej-Lotus Băile Felix
14:00Sportul Şimleu-SCM Zalău
14:00CFR Cluj II-Bihor Oradea
14:00Dacia Unirea Brăila-Viitorul Ianca
14:00Sporting Lieşti-Voința Limpeziș
14:00Popești-Leordeni-Pucioasa
14:00CS Dinamo București-FCSB II
14:00Tunari-Astra
14:00Petrolul Potcoava-Viitorul Dăești
14:00Cetatea Turnu Magurele-Cozia Călimăneşti
14:00Flacăra Horezu-Minerul Costeşti
14:00Retezatul Haţeg-Voinţa Lupac
14:00Progresul Ezeriș-Jiul Petroşani
14:00Progresul Pecica-Șoimii Lipova
14:00Sănătatea Cluj-Universitatea Alba Iulia
14:00Unirea Alba Iulia-Corvinul Hunedoara
Serbia - Prva Liga
64'Inđija2 - 0RFK Novi SadLIVE
61'Radnički Sr. Mitrovica0 - 0Železničar PančevoLIVE
61'Loznica1 - 3Rad BeogradLIVE
62'Radnički Novi Beograd0 - 0Trayal KruševacLIVE
16:00Metalac GM-Zlatibor Čajetina
16:00Mačva Šabac-IMT Novi Beograd
PrzerwanyOFK Vršac-Grafičar
Szkocja - League Two
59'Forfar Athletic0 - 3Stirling AlbionLIVE
Szkocja - Challenge Cup
KarnyInverness CTP4 - 3Brechin City
PCMontrose4 - 2Kilmarnock II
62'Buckie Thistle1 - 0LinfieldLIVE
60'Clyde0 - 0Caernarfon TownLIVE
59'Peterhead0 - 2Elgin CityLIVE
62'Cove Rangers0 - 1Raith RoversLIVE
63'Arbroath2 - 0East FifeLIVE
Szwecja - Division 1
PCSylvia4 - 3Hammarby Talang
PCTorns0 - 1Tvååker
61'Forward1 - 2TäbyLIVE
57'Sandviken3 - 0HaningeLIVE
61'Olympic0 - 2TrollhättanLIVE
62'IFK Malmö1 - 0Vänersborgs IFLIVE
65'Oddevold2 - 0ÅtvidabergLIVE
62'Oskarshamns AIK0 - 2ÄngelholmLIVE
59'Qviding FIF2 - 0LundLIVE
Słowacja - Puchar
PCBranc0 - 2Slovan Bratislava
Słowenia - 2. SNL
62'Primorje1 - 0RudarLIVE
62'Ilirija0 - 0DekaniLIVE
Turcja - 2. Lig
PCAnkaraspor0 - 3Somaspor
PCEsenler Erokspor3 - 2Nazilli Belediyespor
PCİnegölspor2 - 0Isparta 32 Spor
PCUşak Spor0 - 3Kocaelispor
16:00Balıkesirspor-Ankara Demirspor
Ukraina - Persha Liga
PCPrykarpattia0 - 1Dinaz Vyshhorod
PCHirnyk-Sport2 - 0Obolon' Kyiv
PCKarpaty Lviv0 - 2Epitsentr Dunayivtsi
PrzerwanySkoruk Tomakivka-Metalurh Zaporizhya
Walia - Feeder Leagues
84'Guilsfield0 - 1Cefn DruidsLIVE
90'Llanidloes Town0 - 2Conwy BoroughLIVE
86'Gresford Athletic1 - 2HolywellLIVE
86'Penrhyncoch0 - 1LlandudnoLIVE
90'Mold Alexandra1 - 2Ruthin TownLIVE
90'Chirk AAA2 - 1Prestatyn TownLIVE
86'Llantwit Major2 - 1Abergavenny TownLIVE
88'Swansea University0 - 2Llanelli TownLIVE
90'Barry Town United5 - 0Goytre UnitedLIVE
90'Ynyshir Albions1 - 5Carmarthen TownLIVE
PCTrefelin5 - 0Pontardawe Town
88'Cwmbran Celtic2 - 2Briton FerryLIVE
Walia - Premier League
PCBala Town2 - 0Cardiff MU
90'Connah's Quay1 - 0Pontypridd UnitedLIVE
90'Haverfordwest County1 - 1Flint Town UnitedLIVE

Gole na żywo i wyniki dzisiejszych meczów piłkarskich rozegranych w Europie. Pełna lista spotkań i wyników z całego świata jest dostępna w zakładce wyniki piłkarskie w SoccerStats247. Dziś, 24-09-2022, możesz śledzić mecze z kilku turniejów piłkarskich, sprawdzić wyniki zakończonych spotkań, a także obserwować wyniki na żywo. Mimo że staramy się dostarczać usługi w czasie rzeczywistym, wyniki na żywo mogą być aktualizowane z pewnym opóźnieniem, w zależności od meczu. Opóźnienia mogą także wiązać się z miejscem, z którego dany użytkownik łączy się z naszą stroną. Na naszej stronie można również sprawdzić wyniki wczorajszych meczów. Wraz z nimi dostępne są także informacje o strzelcach bramek i zmianach zawodników.



Polska Ligach

W Polsce każdego roku rozgrywanych jest kilka lig piłkarskich. Sprawdź tabele i informacje na temat lokalnych lig, korzystając z poniższych linków:

EkstraklasaPuchar

Aktualności piłkarskie