Piłka nożna dziś - Wyniki meczów piłkarskich na żywo

Polska - Ekstraklasa
PCStal Mielec0 - 2Piast Gliwice
90'Nieciecza2 - 2Wisła KrakówLIVE
18:00Radomiak Radom-Legia Warsaw
Anglia - League Cup
PCAFC Bournemouth5 - 0Milton Keynes Dons
Austria - Regionalliga
PCSVG Reichenau3 - 0Schwaz
PCTWL Elektra1 - 0Admira II
PCAustria Salzburg3 - 0Seekirchen
PCWals-Grünau1 - 1Pinzgau Saalfelden
PCRied II3 - 3Wolfsberger AC II
PCRöthis3 - 0Dornbirner SV
65'Wiener Viktoria2 - 1Wiener NeustadtLIVE
45'TSV St. Johann0 - 0BischofshofenLIVE
16:00Lauterach-Admira Dornbirn
24'St. Anna1 - 0Deutschlandsberger SCLIVE
Austria - Bundesliga
PCLASK1 - 1Rapid Vienna
PCAdmira4 - 0SAK Klagenfurt
PCHartberg1 - 2Rheindorf Altach
Belgia - First Division A
PCSporting Charleroi0 - 0Sint-Truiden
PrzerwaRFC Seraing1 - 0MechelenLIVE
PrzerwaCercle Brugge0 - 1OH LeuvenLIVE
18:45AS Eupen-Anderlecht
Belgia - Puchar
14:00Renaissance Mons 44 II-Stockel
16:00Adegem-Houthulst
16:00Sint-Dymphna-Zwarte Leeuw
17:00Rumbeke-Sassport Boezinge
17:00Glabbeek-Zuurbemde-Sart-Bernard
CancelledOppagne-Wéris-Spa
17:00Betekom-Punt-Larum
17:30Torhout-Oostnieuwkerke
17:30Svelta Melsele-Berlare
17:30Witgoor Sport-St-Jozef Rijkevorsel
17:30Esperanza Pelt-Verbroedering Lommel
17:30Berlaar-Heikant-Herselt
17:30KFC Turnhout-Torpedo Hasselt
17:30Achel-De Kempen
17:30Schelde Serskamp-Avanti
17:30Antoing-Tempo Overijse
17:30Snef-Tyber-PAC Buzet
17:30KFC Eksel-Lummen
18:00Marloie Sport-La Roche
18:00FC Schaerbeek-Racing Mechelen
18:00Saint-Hubert-Habay-la-Neuve
Białoruś - Premier League
PCSmorgon0 - 2Slavia
Białoruś - 1. Division
PCLida1 - 3Shakhtyor Petrikov
PCBaranovichi1 - 2Arsenal
PCNaftan2 - 2Slonim
PCBelshina1 - 0Krumkachy
Bośnia i Hercegowina - Premijer Liga
24'Željezničar1 - 0PosušjeLIVE
19:00Sarajevo-Zrinjski
Bułgaria - First League
78'Botev Vratsa2 - 0Levski SofiaLIVE
18:00Ludogorets-CSKA 1948 Sofia
Bułgaria - Second League
PCMarek2 - 1Septemvri Sofia
PCSpartak Varna2 - 1Strumska slava
PCLevski Lom0 - 0Sozopol
23'Lovech0 - 0Sportist SvogeLIVE
Chorwacja - 1. HNL
18:00Istra 1961-HNK Gorica
Czarnogóra - First League
23'Jezero0 - 0DecicLIVE
21'Rudar0 - 0IskraLIVE
18:00Buducnost-Mornar
18:30Podgorica-Petrovac
Czechy - 3. liga
PCRakovník0 - 0Viktoria Plzeň II
PCLoko Vltavín1 - 2Písek
08:15Benešov-Králův Dvůr
PCBaník Sokolov1 - 2Motorlet Praha
08:15Frýdek-Místek-Slovan Rosice
PCViktoria Otrokovice0 - 3Hlučín
PCJiskra Domažlice3 - 1Slavoj Vyšehrad
PCSokol Živanice0 - 1Zbuzany
PCPřepeře3 - 3Teplice II
PCÚstí nad Orlicí1 - 0Bohemians 1905 II
PCSlovan Velvary2 - 0Slovan Liberec II
15:00Blansko-Vratimov
PCHanácká2 - 1Znojmo
Czechy - FNL
PCVyškov1 - 1Líšeň
PCTřinec1 - 3Dukla Praha
PCPříbram0 - 2Táborsko
Czechy - Czech Liga
PCKarviná1 - 1Hradec Králové
PCSigma Olomouc3 - 2Pardubice
PCMladá Boleslav3 - 0Jablonec
22'Slovan Liberec0 - 0Sparta PragueLIVE
Czechy - Puchar
PCVsetín0 - 1Bilovec
Dania - Superliga
PCViborg0 - 2Midtjylland
Dania - 1st Division
PCEsbjerg1 - 3Helsingør
PCFremad Amager1 - 4Horsens
Estonia - Esiliiga A
64'Tartu Welco3 - 0ElvaLIVE
Estonia - Meistriliiga
PCTulevik5 - 3Tammeka
66'Paide0 - 0FloraLIVE
Finlandia - Veikkausliiga
12:00Haka-HIFK
PCHJK0 - 0SJK
Finlandia - Kakkonen
PrzerwanySalPa-Honka Akatemia
PCVJS0 - 3Ilves II
PCEPS1 - 2HJS Akatemia
PCRoPS II1 - 3OLS
14:00Kemi City-GBK
PCReipas1 - 1Atlantis
PCMYPA5 - 2PKKU
PCJS Hercules0 - 1Vaajakoski
PCI-Kissat2 - 2Jazz
90'MiPK0 - 5JäPSLIVE
Francja - Ligue 2
PCNîmes2 - 1Dijon
23'Ajaccio1 - 0Amiens SCLIVE
23'Guingamp0 - 0ValenciennesLIVE
23'Nancy0 - 1ToulouseLIVE
24'Niort0 - 0CaenLIVE
22'Paris FC1 - 0DunkerqueLIVE
23'Rodez0 - 0PauLIVE
23'Sochaux0 - 1Le HavreLIVE
Irlandia - Premier Division
18:30Longford Town-Derry City
Kazachstan - Cup
PCTuran Turkistan4 - 3Kairat
64'Kaisar1 - 0AktobeLIVE
Litwa - 1 Lyga
PCFA Šiauliai4 - 1Neptūną Klaipėda
PCPanevėžys II1 - 6Banga II
Litwa - A Lyga
PCNevėžis0 - 6Hegelmann Litauen
Mołdawia - Divizia Nationala
PCDinamo-Auto1 - 4CSF Bălți
PCFloreşti1 - 3Sheriff
Niemcy - 2. Bundesliga
PCHannover 960 - 3Hansa Rostock
PCJahn Regensburg3 - 0Sandhausen
PCIngolstadt1 - 2Heidenheim
18:30Fortuna Dusseldorf-Werder Bremen
Niemcy - Regionalliga
PCBAK '072 - 0Tennis Borussia
PCBabelsberg1 - 0Lichtenberg
PCTasmania Berlin1 - 1Hertha BSC II
PCSchweinfurt5 - 1Aubstadt
PCLokomotive Leipzig0 - 0Carl Zeiss Jena
PCSchalding-Heining0 - 0Heimstetten
PCPipinsried1 - 0Eltersdorf
Niemcy - Oberliga
PCLandsberg1 - 1Ismaning
PC1. SC Feucht2 - 2Sand
PCSeligenporten0 - 5Eintracht Bamberg
PCAnsbach2 - 2Ammerthal
PCPullach1 - 2Deisenhofen
12:00Dachau-1880 Wasserburg
PCBayern Hof4 - 1DJK Bamberg
PCGarching1 - 2Schwaben Augsburg
PCCham4 - 0Vatan Spor
PCAbtswind0 - 0Karlburg
PCGebenbach1 - 4ATSV Erlangen
PCHankofen-Hailing2 - 1Türkspor Augsburg
PCKirchanschöring3 - 0Jahn Regensburg II
PCGroßbardorf1 - 3Neumarkt
PCGundelfingen3 - 0Schwabmünchen
PCKottern1 - 4Donaustauf
Niemcy - 3. Liga
PCViktoria Köln1 - 1Zwickau
PCMeppen1 - 0Kaiserslautern
PCMagdeburg0 - 0Freiburg II
PCWehen Wiesbaden0 - 01860 München
PCSaarbrücken1 - 2Osnabrück
PCBorussia Dortmund II1 - 1Waldhof Mannheim
Norwegia - NM Cupen
PCVidar0 - 2Start
PCKongsvinger3 - 0Strømmen
PCFlorø1 - 5Sogndal
PCGjøvik-Lyn0 - 3HamKam
PCSola0 - 6Bryne
PCStord0 - 4Åsane
PCFløya1 - 5KFUM
KarnyHarstadP2 - 2Senja
PCBrattvåg2 - 3Aalesund
Polska - I Liga
PCGKS Katowice2 - 2Resovia Rzeszów
59'Jastrzębie0 - 1Puszcza NiepołomiceLIVE
18:30Arka Gdynia-Zagłębie Sosnowiec
Rosja - FNL
PCYenisey0 - 3Alaniya Vladikavkaz
PCOrenburg0 - 2Fakel
PCAkron0 - 0Baltika
PCKAMAZ1 - 2SKA Khabarovsk
PCTorpedo Moskva0 - 0Tekstilshchik
PCVeles1 - 0Tom Tomsk
PCNeftekhimik5 - 0Metallurg Lipetsk
PCKrasnodar II2 - 0Olimp-Dolgoprudny
66'Kuban Krasnodar0 - 2Spartak Moskva IILIVE
61'Rotor Volgograd0 - 1Volgar AstrakhanLIVE
Rosja - Premier League
PCUfa2 - 3Dinamo Moscow
23'CSKA Moscow1 - 1Lokomotiv MoscowLIVE
Rumunia - Liga II
PCRipensia Timişoara3 - 3Dunărea Călăraşi
PCUnirea Dej0 - 2Unirea Slobozia
PC1599 Şelimbăr3 - 1Dacia Unirea Brăila
PCAstra1 - 2Metaloglobus
PCPetrolul 522 - 0Politehnica Iași
PCConcordia Chiajna2 - 0Unirea Constanța
PCHermannstadt2 - 1AS FC Buzău
Rumunia - Liga I
46'Voluntari1 - 0ACS Gloria BistriţaLIVE
19:00CFR Cluj-Chindia Târgovişte
Serbia - Super Liga
27'Spartak Subotica1 - 1Red Star BelgradeLIVE
19:00Radnik Surdulica-Radnički Niš
Szkocja - Premiership
PCRangers3 - 0Livingston
PCDundee2 - 2St. Mirren
PCRoss County0 - 0St. Johnstone
19:00Hearts-Celtic
Szkocja - Championship
PCArbroath0 - 1Inverness CT
PCGreenock Morton2 - 2Dunfermline Athletic
PCPartick Thistle3 - 2Queen of the South
PCRaith Rovers4 - 4Hamilton Academical
Szkocja - League Two
PCAnnan Athletic0 - 2Forfar Athletic
PCElgin City1 - 1Stranraer
PCKelty Hearts2 - 0Cowdenbeath
PCStenhousemuir0 - 1Stirling Albion
PCAlbion Rovers2 - 0Edinburgh City
Szkocja - League One
PCAirdrieonians0 - 3Montrose
PCClyde0 - 3Dumbarton
PCCove Rangers1 - 1Falkirk
PCEast Fife1 - 1Queen's Park
PCPeterhead2 - 0Alloa Athletic
Szwajcaria - Super League
64'Zürich3 - 1Lausanne SportLIVE
18:30Young Boys-Grasshopper
Szwajcaria - Challenge League
63'Aarau1 - 0FC SchaffhausenLIVE
66'Kriens1 - 2ThunLIVE
66'Yverdon Sport0 - 3Stade Lausanne-OuchyLIVE
Szwecja - Superettan
PCTrelleborg2 - 0Helsingborg
90'Vasalund4 - 2AFC EskilstunaLIVE
Szwecja - Allsvenskan
90'Degerfors1 - 1VarbergLIVE
Słowacja - Puchar
PCČastkovce4 - 1Nové Mesto nad Váhom
15:00Okolicna na Ostrove-Veľké Ludince
15:00Kanianka-Baník Prievidza
15:30Vrakuna-MŠK Senec
15:30Lab-Malacky
Słowacja - Super Liga
68'Pohronie2 - 0Zemplín MichalovceLIVE
18:00Slovan Bratislava-Trenčín
Słowenia - 2. SNL
15:00Bilje-Ilirija
15:30Dob-Dekani
15:30Primorje-Rogaška
16:30Rudar-Krka
17:00Brežice-Fužinar
Słowenia - 1. SNL
PCMura1 - 1Bravo
18:15Celje-Koper
Ukraina - Persha Liga
PCVPK-Ahro Shevchenkivka3 - 0Ahrobiznes Volochysk
PCKramatorsk2 - 0Kremin'
64'Polessya0 - 2Hirnyk-SportLIVE
61'Olimpik Donetsk0 - 0PrykarpattiaLIVE
Ukraina - Premier League
PCMinai1 - 0Oleksandria
PrzerwaChornomorets0 - 1Dnipro-1LIVE
Walia - Feeder Leagues
PCLlangefni Town1 - 5Penrhyncoch
PCGuilsfield3 - 0Holyhead Hotspur
PCConwy Borough1 - 3Llanidloes Town
PCLlanrhaeadr1 - 3Llandudno
PCAirbus UK1 - 4Bangor City
PCHolywell2 - 3Buckley Town
PCPrestatyn Town1 - 2Gresford Athletic
PCPort Talbot Town0 - 7Briton Ferry
PCCwmbran Celtic0 - 1Swansea University
PCCambrian & Clydach3 - 3Llantwit Major
PCGoytre United2 - 1Undy Athletic
PCTrefelin2 - 2Pontypridd Town AFC
PCColwyn Bay0 - 1Ruthin Town
13:30Carmarthen Town-Risca United
Węgry - NB I
81'Ferencvaros1 - 2KisvárdaLIVE
18:00Honvéd-Debrecen
Łotwa - Virsliga
63'Valmiera / BSS2 - 1Spartaks JūrmalaLIVE

Gole na żywo i wyniki dzisiejszych meczów piłkarskich rozegranych w Europie. Pełna lista spotkań i wyników z całego świata jest dostępna w zakładce wyniki piłkarskie w SoccerStats247. Dziś, 31-07-2021, możesz śledzić mecze z kilku turniejów piłkarskich, sprawdzić wyniki zakończonych spotkań, a także obserwować wyniki na żywo. Mimo że staramy się dostarczać usługi w czasie rzeczywistym, wyniki na żywo mogą być aktualizowane z pewnym opóźnieniem, w zależności od meczu. Opóźnienia mogą także wiązać się z miejscem, z którego dany użytkownik łączy się z naszą stroną. Na naszej stronie można również sprawdzić wyniki wczorajszych meczów. Wraz z nimi dostępne są także informacje o strzelcach bramek i zmianach zawodników.



Polska Ligach

W Polsce każdego roku rozgrywanych jest kilka lig piłkarskich. Sprawdź tabele i informacje na temat lokalnych lig, korzystając z poniższych linków:

EkstraklasaPuchar

Aktualności piłkarskie