Albania - Superliga
14:00 | Egnatia Rrogozhinë | vs | Kukësi |
18:00 | Vllaznia Shkodër | vs | Erzeni Shijak |
18:00 | Tirana | vs | Teuta Durrës |
Anglia - League Two
15:00 | AFC Wimbledon | vs | Harrogate Town |
15:00 | Accrington Stanley | vs | Morecambe |
15:00 | Barrow | vs | Grimsby Town |
15:00 | Bradford City | vs | Tranmere Rovers |
15:00 | Colchester United | vs | Newport County |
15:00 | Crawley Town | vs | Doncaster Rovers |
15:00 | Forest Green Rovers | vs | Stockport County |
15:00 | Gillingham | vs | Crewe Alexandra |
15:00 | Milton Keynes Dons | vs | Walsall |
15:00 | Salford City | vs | Sutton United |
15:00 | Swindon Town | vs | Notts County |
15:00 | Wrexham | vs | Mansfield Town |
Anglia - National League
15:00 | Boreham Wood | vs | Dagenham & Redbridge |
15:00 | Dorking Wanderers | vs | Bromley |
15:00 | Ebbsfleet United | vs | Southend United |
15:00 | Gateshead | vs | Rochdale |
15:00 | Hartlepool United | vs | Halifax Town |
15:00 | Kidderminster Harriers | vs | Altrincham |
15:00 | Maidenhead United | vs | Aldershot Town |
15:00 | Oldham Athletic | vs | Fylde |
15:00 | Oxford City | vs | Wealdstone |
15:00 | Solihull Moors | vs | Barnet |
15:00 | Woking | vs | Eastleigh |
15:00 | York City | vs | Chesterfield |
Anglia - Championship
12:30 | Bristol City | vs | Leicester City |
13:00 | Millwall | vs | West Bromwich Albion |
15:00 | Cardiff City | vs | Sunderland |
15:00 | Huddersfield Town | vs | Coventry City |
15:00 | Hull City | vs | Stoke City |
15:00 | Norwich City | vs | Plymouth Argyle |
15:00 | Preston North End | vs | Rotherham United |
15:00 | Queens Park Rangers | vs | Birmingham City |
15:00 | Sheffield Wednesday | vs | Swansea City |
15:00 | Southampton | vs | Middlesbrough |
17:30 | Blackburn Rovers | vs | Ipswich Town |
20:00 | Watford | vs | Leeds United |
Anglia - League One
15:00 | Barnsley | vs | Cambridge United |
15:00 | Derby County | vs | Blackpool |
15:00 | Exeter City | vs | Charlton Athletic |
15:00 | Fleetwood Town | vs | Cheltenham Town |
15:00 | Lincoln City | vs | Leyton Orient |
15:00 | Peterborough United | vs | Carlisle United |
15:00 | Port Vale | vs | Bristol Rovers |
15:00 | Reading | vs | Northampton Town |
15:00 | Shrewsbury Town | vs | Oxford United |
15:00 | Stevenage | vs | Bolton Wanderers |
15:00 | Wigan Athletic | vs | Burton Albion |
15:00 | Wycombe Wanderers | vs | Portsmouth |
Austria - Bundesliga
18:30 | Austria Vienna | vs | Blau-Weiß Linz |
Azerbejdżan - Premyer Liqa
12:30 | Qəbələ | vs | Neftchi Baku |
15:00 | Kapaz | vs | Qarabag |
Belgia - First Division A
19:45 | Gent | vs | Standard Liège |
Belgia - First Division B
19:00 | Club Brugge II | vs | Dender |
19:00 | Beerschot | vs | KRC Genk II |
Białoruś - Premier League
14:00 | Dnepr Mogilev | vs | Arsenal |
16:00 | Dinamo Brest | vs | Smorgon |
Bośnia i Hercegowina - Premijer Liga
13:00 | Igman Konjic | vs | Sloga Doboj |
15:00 | Tuzla City | vs | Sarajevo |
19:00 | Željezničar | vs | Velez |
Bułgaria - First League
12:00 | Pirin Blagoevgrad | vs | Etar VT |
14:30 | Arda | vs | Krumovgrad |
17:00 | Levski Sofia | vs | Slavia Sofia |
Chorwacja - 1. HNL
14:50 | Istra 1961 | vs | Lokomotiva Zagreb |
17:00 | Slaven Koprivnica | vs | Osijek |
Chorwacja - 2. HNL
12:45 | Cibalia | vs | Zrinski Osječko |
14:30 | Solin | vs | Jarun |
Cypr - 1. Division
17:00 | Doxa | vs | Othellos |
17:00 | Apollon | vs | AE Zakakiou |
Estonia - Meistriliiga
12:30 | Kuressaare | vs | Tallinna Kalev |
Finlandia - Suomen Cup
Francja - Ligue 1
Gruzja - Erovnuli Liga
15:00 | Dila | vs | Iberia 1999 |
16:00 | Kolkheti Poti | vs | Telavi |
17:00 | Dinamo Batumi | vs | Torpedo Kutaisi |
Hiszpania - Segunda División
Hiszpania - La Liga
Irlandia - First Division
19:45 | Bray Wanderers | vs | Cobh Ramblers |
19:45 | Cork City | vs | Athlone Town |
19:45 | Kerry | vs | Wexford |
19:45 | Longford Town | vs | UCD |
19:45 | Treaty United | vs | Finn Harps |
Irlandia - Premier Division
19:45 | Derry City | vs | Galway United |
19:45 | Drogheda United | vs | St Patrick's Athletic |
19:45 | Shelbourne | vs | Dundalk |
19:45 | Waterford | vs | Sligo Rovers |
19:45 | Shamrock Rovers | vs | Bohemians |
Litwa - A Lyga
17:00 | Banga | vs | Džiugas Telšiai |
Mołdawia - Divizia Nationala
13:00 | Spartanii Selemet | vs | Saksan |
Portugalia - Primeira Liga
15:30 | Gil Vicente | vs | Famalicão |
18:00 | Benfica | vs | Chaves |
20:30 | Estrela | vs | Sporting Lisbon |
Rosja - Premier League
16:30 | Dinamo Moscow | vs | Rostov |
Rumunia - Liga I
15:30 | Voluntari | vs | Hermannstadt |
18:30 | Sepsi | vs | CFR Cluj |
Serbia - Super Liga
13:00 | Cukaricki | vs | Novi Pazar |
15:00 | Radnik Surdulica | vs | Vojvodina |
17:00 | IMT Novi Beograd | vs | Železničar Pančevo |
17:00 | TSC | vs | Voždovac |
Słowacja - Super Liga
16:30 | Ružomberok | vs | DAC 1904 |
Słowenia - 1. SNL
14:00 | Rogaška | vs | Bravo |
16:30 | Maribor | vs | Radomlje |
19:15 | Domzale | vs | Mura |
Walia - Premier League
12:30 | Connah's Quay | vs | Newtown |
12:30 | Barry Town United | vs | Penybont |
12:30 | Colwyn Bay | vs | Aberystwyth Town |
12:30 | Pontypridd United | vs | Haverfordwest County |
Węgry - NB I
Łotwa - Virsliga
Istnieje wiele powodów, dla których warto śledzić mecze piłkarskie rozgrywane jutro. Nie tylko sprawdzisz najnowsze mecze, ale zapoznasz się też z wiadomościami i statystykami dostarczanymi przez SoccerStats 247. Możesz również zobaczyć prawdopodobne składy oraz czas i datę meczów. Dzięki informacjom o jutrzejszych meczach piłkarskich wiesz, które drużyny będą grały w najbliższym czasie. Oglądanie swojej ulubionej drużyny lub zawodnika podczas jutrzejszego meczu może być bardzo ekscytujące. Jeśli zaś nie jesteś w stanie dotrzeć na mecz, zawsze możesz sprawdzić wyniki online.
Masz wiele zawodów do wyboru, niezależnie od tego, czy szukasz rozgrywek europejskich czy turniejów międzynarodowych. Dzięki powyższej liście, możesz przeglądać harmonogram meczów rozgrywanych jutro, 2024-3-29, i wybrać najlepsze mecze do oglądania.
W Polsce każdego roku rozgrywanych jest kilka lig piłkarskich. Sprawdź tabele i informacje na temat lokalnych lig, korzystając z poniższych linków: