STS Kod Promocyjny

Kod promocyjny STS daje Ci ofertę związaną z otwarciem konta podczas rejestracji w sekcji zakładów sportowych (18+, obowiązuje regulamin). Sprawdź poniżej informacje dotyczące kodów na zakłady i bonusy, dostępne w STS w czerwiec 2024. STS posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów, dzięki czemu może legalnie przyjmować użytkowników z Polski.

STS Kod Bonusowy 2024

Zarejestruj swoje konto w STS, używając poniższego kodu bonusowego, aby skorzystać z oferty powitalnej dla polskich użytkowników:

STS Kod Promocyjny

🇵🇱 Kod Bonsuowy - czerwiec 2024 ✅

Regulamin obowiązuje, 18+

STS Kod Promocyjny

🇵🇱 Kod Bonsuowy - czerwiec 2024 ✅

Regulamin obowiązuje, 18+

Bonusy powitalne STS dla Polski

ProductBonus
STS zakłady sportowe1500 zł bonusu
Możesz zyskać bonusy za trzy pierwsze wpłaty - łącznie aż 1500 zł! Dodatkowo jeśli zagrasz pierwszy kupon w promocji Zakład bez ryzyka, w razie przegranej zwrócimy Ci do 100 zł (bez podatku). Regulamin obowiązuje. 18+.

Bonus od wpłaty STS

✅ 1500 zł bonusu*
Możesz zyskać bonusy za trzy pierwsze wpłaty – łącznie aż 1500 zł! Dodatkowo jeśli zagrasz pierwszy kupon w promocji Zakład bez ryzyka, w razie przegranej zwrócimy Ci do 100 zł (bez podatku). Regulamin obowiązuje. 18+

Detale*

Bonus bez wpłaty STS

❌ bonus bez wpłaty*
Regulamin obowiązuje. 18+

Detale*

Jak wykorzystać kod bonusowy STS?

Aby móc obstawiać zakłady online w STS, musisz najpierw założyć konto. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj, aby odwiedzić STS i wybierz opcję „Załóż konto”. Podczas rejestracji użyj kodu bonusowego STS, jak pokazano poniżej, aby otrzymać gwarantowaną premię.

sts kod promocyjny

Zastosowanie kodu bonusowego STS

Aby odebrać swój bonus w STS, postępuj zgodnie z poniższymi krokami. Żeby zastosować kod promocyjny STS na swoim nowym koncie użytkownika:

 • Kliknij przycisk „Zobacz kod bonusowy” powyżej, aby wyświetlić najnowszy kod promocyjny STS.
 • Zarejestruj nowe konto STS na stronie – wypełnij swoje dane osobowe i adres e-mail. Adres email musi być poprawny, ponieważ otrzymasz tutaj wiadomość z potwierdzeniem rejestracji.
 • W ostatnim kroku rejestracji zostaniesz zapytany, czy posiadasz kod bonusowy do STS. Nie ma potrzeby wypełniania tego pola, ponieważ bonus został aktywowany i zastosowany na Twoim koncie po ujawnieniu kodu na naszej stronie.
 • Dokonaj wpłaty na swoje konto STS, a bonus powitalny będzie dostępny na Twoim koncie gracza. Aktywowany bonus STS będzie tym, który został wymieniony w tabeli powyżej, zgodnie z Twoim krajem zamieszkania.
Czy bonus jest gwarantowany?

TAK. Otrzymasz tę premię pod warunkiem, że poprawnie użyjesz kodu bonusowego podczas rejestracji i zasilisz konto po raz pierwszy minimum 20 PLN. Należy pamiętać, że aby móc wypłacić bonus, należy spełnić wymagania zakładów STS. Bonus jest oferowany w zależności od kraju pochodzenia użytkownika, jak podano w tabeli bonusów powyżej.

STS zakłady sportowe

STS.pl zakłady sportowe oferuje transmisje na żywo z różnych wydarzeń sportowych online. Możesz oglądać te mecze na ich stronie internetowej lub na urządzeniach mobilnych. Strona transmituje prawie 2000 wydarzeń miesięcznie. W sumie STS zatrudnia prawie 1300 osób. Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem zakładów sportowych STS.pl, poniżej możesz zapoznać się z recenzją serwisu, poznając więcej szczegółów.

Marka STS przeszła gruntowną modernizację i została rozszerzona o różne aspekty komunikacji marketingowej. Nowy wygląd został połączony z animowanymi filmami wideo i elementami przekazu, które pomogły w ustanowieniu STS liderem w kategorii. Odświeżona identyfikacja marki odzwierciedla nową pozycję i dynamiczny rozwój firmy STS, która koncentruje się na przemyślanych zakładach i oferuje szeroką gamę produktów związanych z zakładami sportowymi.

Na STS.com dostępnych jest wiele dyscyplin sportowych, w tym piłka nożna, koszykówka, tenis, golf i sporo innych. Serwis posiada wygodną funkcję wyszukiwania, dzięki której można wpisać drużynę, zawodnika, ligę lub wydarzenie, aby znaleźć najbardziej odpowiednie kursy na zakłady sportowe. STS oferuje także opcję zakładów na żywo, gdzie gracze mogą sprawdzić wydarzenia na żywo i obstawiać je. Na stronie znajduje się również sekcja mediów społecznościowych, dzięki której użytkownicy mogą być na bieżąco z nowościami, a sekcja z promocjami zawiera comiesięczne oferty dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

STS posiada szeroką gamę dyscyplin sportowych i oferuje setki zakładów na duże wydarzenia. Oferuje także linie azjatyckie, zakłady z mieszanymi szansami oraz zakłady na wynik obu drużyn. STS jest również dostępny dla użytkowników z Estonii i Polski. Na stronie można obstawiać też sporty zimowe, takie jak hokej. Jest to świetna opcja, jeśli mieszkasz w Polsce lub chcesz obstawiać ważne mecze.

Należy pamiętać, że powyższe bonusy są przyznawane polskim użytkownikom. Jeśli mieszkasz poza Polską, możesz sprawdzić listę kodów bonusowych STSbet dla użytkowników z Wielkiej Brytanii i zagranicy. Premia STS za czerwiec 2024 – lipiec 2024.

Oceny STS
 • Bonusy
 • Zakłady sportowe
4.8

Oceny STS

Kod bonusowy STS został sprawdzony 2024 przez PilkaNoznaWyniki.pl.

PilkaNoznaWyniki.pl i STS są strategicznymi partnerami, aby zapewnić Ci najlepsze promocje i autoryzowane kody bonusowe.

Dlaczego warto wykorzystać kody bonusowe STS?

 • te kody bonusowe są gwarancją otrzymania bonusu
 • te kody bonusowe są autoryzowane przez STS.pl
 • te kody promocyjne nigdy nie wygasają
 • te kody darmowych zakładów są gwarantowane i przyniosą Ci dodatkowy bonus gotówkowy w STS.pl
 • te kody bonusowe są przez na regularnie testowane, dzięki czemu mamy pewność, że działają
 • każdego dnia te kody są używane przez nowych graczy podczas rejestracji i wszyscy oni otrzymują bonus

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wykorzystaniem swojego bonusu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta STS, podając użyty kod bonusowy lub skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy wszelkie problemy w jak najkrótszym czasie.