Zacznij obstawiać zakłady online: przewodnik krok po kroku dla początkujących

Jesteś nowy w zakładach online? Masz problemy ze znalezieniem zaufanego bukmachera internetowego? Nie wiesz, jakie dokładnie kroki należy podjąć, aby dokonać rejestracji, bezpiecznie wpłacić depozyt, postawić zakład i wypłacić wygraną? PilkaNoznaWyniki.pl jest po to, aby pomóc nowym klientom w wyborze najlepszych bukmacherów. Dostarczamy wysokiej jakości informacje dotyczące transmisji na żywo, recenzji, porad bukmacherskich i wielu innych ciekawych spraw.

Doskonale wiemy, z jakimi problemami borykasz się jako nowy użytkownik serwisu bukmacherskiego, dlatego omówiliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze kwestie:

Bezpieczeństwo

polecamy tylko najlepszych i bezpiecznych bukmacherów, u których zarówno Twoje pieniądze jak i dane są bezpieczne

Komfort

obstawiając zakłady online, możesz postawić zakład gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz

Szybkość

logowanie i postawienie zakładu zajmuje tylko kilka chwil

Istnieje wiele bukmacherów online, więc wybór tego jednego, który oferuje bezpieczeństwo i stabilność, zaufanie i zróżnicowane typy zakładów, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby, może być przytłaczający. I właśnie dlatego powstał ten przewodnik.

Najlepsze oferty zakładów

W świecie zakładów online, STS jest jedną z najlepszych stron z zakładami online, z wieloma dyscyplinami sportowymi w ofercie, wieloma rodzajami zakładów na każde wydarzenie. STS jest jednym z najbardziej wiarygodnych i szanowanych bukmacherów online, z ponad 2 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

 

Zakłady Sportowe Online

Rejestracja krok po kroku

Ten proces jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka minut, ponieważ STS nie chce tu niczego komplikować.

sts kod bonusowy1. po pierwsze, musisz wejść na stronę STS, a następnie w prawym górnym rogu kliknąć link z napisem Dołącz teraz

2. na stronie rejestracji musisz uzupełnić swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, nazwę użytkownika, hasło i inne

3. użyj kodu bonusowego STS w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego

4. ostatnim krokiem jest potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat i kliknięcie na dole przycisku Dołącz teraz

Wpłać pieniądze na swoje konto

Po zakończeniu procesu rejestracji zostaniesz automatycznie zalogowany i poproszony o wpłatę pieniędzy na swoje konto. Jeśli chcesz zacząć obstawiać, musisz dokonać pierwszego zasilenia konta.

W menu Metody płatności znajdziesz różne sposoby wpłacania pieniędzy. Te najczęściej używane to:

Karty kredytowe i debetowe – jest to prawdopodobnie najlepsza i najczęściej używana metoda, gdy chcesz dokonać wpłaty, ponieważ Twoje konto STS zostanie zasilone natychmiast i to bez naliczania żadnych dodatkowych opłat. Można tu użyć różnych rodzajów kart kredytowych i debetowych, takich jak Visa, Maestro, Mastercard czy Electron.

 • kliknij przycisk Wpłata, określ walutę, a następnie wybierz z dostępnej listy kartę kredytową/debetową;
 • wprowadź dane swojej karty i wpisz wartość wpłaty (minimalna kwota to 5, a maksymalna 40 000);
 • ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku Dokonaj wpłaty.

Skrill/Neteller – używanie e-portfela to szybka i bezpieczna metoda. Wpłaty są dokonywane natychmiastowo, STS nie pobiera żadnych opłat.

 • najpierw kliknij przycisk Wpłata, a następnie z listy dostępnych metod płatności wybierz Skrill lub Neteller (do tej metody potrzebne jest konto Skrill lub Neteller);
 • wybierz walutę zakładu, dane swojego konta Skrill i wybierz wartość zasilenia (minimalna kwota to 5, a maksymalna 35 000), a następnie kliknij przycisk Dokonaj wpłaty;
 • po tym zostaniesz przekierowany na stronę Skrill, aby potwierdzić płatność;
 • w ciągu kilku sekund Twoje konto zostanie zasilone i będziesz mógł zacząć stawiać swoje pierwsze zakłady.

Przelew bankowy – to również jest dobra i bezpieczna metoda dokonania wpłaty, ale opcja ta jest jedną z najwolniejszych. W zależności od kraju/waluty, ta metoda może trwać od 1 do 3 dni roboczych, a czasem nawet do 10 dni roboczych.

 • ponownie, musisz kliknąć przycisk Wpłata i wybrać metodę Przelew bankowy;
 • nazwa zarejestrowana na Twoim koncie bankowym musi być taka sama jak nazwa zarejestrowana na Twoim koncie STS.

Odbierz swój bonus powitalny

Teraz nadszedł czas na otrzymanie od STS bonusu powitalnego. Jeśli jesteś nowym graczem, w zależności od kraju, w którym grasz, możesz otrzymać bonus powitalny do maksymalnej kwoty xx PLN (xx% bonusu od wartości wpłaty).

STS dopasuje wartość premii do Twojej pierwszej wpłaty (lub pierwszego zakładu). Sprawdź więc ofertę bonusową i wpłać odpowiednią kwotę, aby otrzymać najwyższy możliwy bonus. Jak zrealizować tę premię?

 • po zalogowaniu się, musisz sprawdzić swój email, który zawiera potwierdzenie otrzymania bonusowego pakietu powitalnego;
 • w lewym górnym menu na stronie STS kliknij Usługi i wybierz Członkowie.

Aby zakwalifikować się do otrzymania tego bonusu, musisz spełnić kilka warunków:

 • dokonać kwalifikującej się wpłaty przy użyciu jednej z preferowanych opcji płatności (wpłaty za pomocą e-portfeli mogą nie być liczone jako kwalifikujący się depozyt do otrzymania bonusu);
 • postawić zakład na wydarzenie sportowe, po kwalifikujących się kursach; jeśli zakład zostanie przegrany, STS zaoferuje darmowy zakład, dopasowany do zakładu o wartości do xx PLN;
 • bonusy mają pewne wymagania dotyczące obrotu; sprawdź regulamin bonusów STS, aby zobaczyć kryteria kwalifikacji i obrotu, zanim pieniądze lub wygrane z premii będą mogły zostać wypłacone.

Jak postawić zakład?

Teraz masz pieniądze na swoim koncie i nadszedł czas, aby postawić swój pierwszy zakład. Ale jak to zrobić?

 • po lewej stronie ekranu, na stronie STS znajduje się menu z różnymi dyscyplinami sportowymi, w tym piłką nożną, tenisem, koszykówką i wieloma innymi. Na przykład, chcemy postawić zakład na piłkę nożną
 • tutaj znajdziemy wiele turniejów, do których mamy szybki dostęp
 • wybierz dowolne rozgrywki, weźmy na przykład angielską Premier League
 • teraz możemy zobaczyć wszystkie dostępne mecze z Premier League i ich domyślne kursy 1-X-2
 • jeśli chcesz postawić zakład innego typu, kliknij przycisk, który znajduje się po prawej stronie w tym samym wierszu co mecz (np.: zakłady 122), co spowoduje przejście do nowej strony z różnymi kursami i rodzajami zakładów, takimi jak poprawny wynik, połowa/pełny czas, strzelcy bramek i wiele innych
 • na przykład, kliknij w Chelsea wygrywa ze Swansea (wynik po pełnym czasie): dodaj kurs Chelsea 1,25 do kuponu, wybierz stawkę (5 €, 10 €…) i kliknij Postaw zakład (na dole strony możesz zmienić format kursu: dziesiętny = 1,25; ułamkowy =1 /4 i amerykański =-400)

Jak wypłacić pieniądze z konta?

Twoje zakłady zakończyły się sukcesem? Gratulujemy wygranej! Teraz zapewne chcesz wypłacić pieniądze z konta.

Oto jak należy postąpić, aby wypłacić wygraną:

 • Pierwsza wypłata zajmie trochę więcej czasu. Dlaczego?
 • Będziesz musiał przesłać swoje dokumenty do weryfikacji (która może potrwać od 48 do 72 godzin – ze względu na duże obłożenie), ponieważ STS poważnie traktuje wszystkie przepisy finansowe.
 • Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz powiadomienie na swój adres e-mail.
 • Inną metodą weryfikacji dokumentów jest przesłanie ich poprzez sekcję Poznaj Swojego Klienta (po zalogowaniu, w prawym górnym rogu, kliknij na Usługi -> Członkowie -> Moje konto – > Poznaj Swojego Klienta).
 • Możesz wybrać pomiędzy dokumentami tożsamości, takimi jak prawo jazdy, dowód osobisty, paszport lub innymi dokumentami, takimi jak rachunek telefoniczny, wyciąg z konta bankowego itp.
 • Zeskanuj je i zapisz w pamięci swojego komputera, a następnie prześlij je na konto (w przypadku jakichkolwiek nieporozumień możesz poprosić o pomoc na czacie na żywo).
 • Wypłaty są bardzo proste, ponieważ STS pozwala na wypłatę pieniędzy tą samą metodą, którą została dokonana wpłata.
 • W zależności od wybranej metody płatności, wypłaty mogą trwać: kilka godzin, od 1 do 4 godzin w przypadku Netellera; do 24 godzin w przypadku Skrill (minimum to 5, a maksimum 35 000), Entropay, Paysafecard; od 1 do 3 dni roboczych w przypadku kart kredytowych i debetowych (minimum to 10, a maksimum 30 000); oraz od 1 do 5 dni roboczych lub od 2 do 10 dni roboczych w przypadku przelewu bankowego (minimum to 40, a maksimum 50 000).

Bonusy powitalne

Teraz, gdy rejestracja u operatorów zakładów online jest już jasna, radzimy Ci sprawdzić interesujące oferty powitalne od najlepszych bukmacherów: