🎾 Dzisiejsze typy zakładów w meczach tenisowych

Przez cały rok rozgrywanych jest wiele meczów tenisowych, ze spotkaniami organizowanymi codziennie przez ATP, WTA lub ITF. Gdy chcesz postawić zakład na którykolwiek z tych meczy tenisowych, statystyki i wcześniejsze wyniki pozwalają lepiej zrozumieć potencjalny wynik danego spotkania. BONUSCODE.EXPERT oferuje bezpłatne prognozy dotyczące codziennych meczów tenisowych na podstawie danych statystycznych dostarczonych przez jeden z czołowych serwisów w branży - TennisStats247. Sprawdź poniżej wskazówki dotyczące zakładów tenisowych na mecze rozegrane dzisiaj - oferty 12 i powyżej / poniżej 22,5 gier są uwzględnione.

Typy bukmacherskie na Kitzbuhel - ATP - Single (Austria)
CzasMecz tenisaTypy
09:10Thiago Seyboth Wild vs Yannick Hanfmann
11:20Nicolas Moreno De Alboran vs Matteo Berrettini
13:40Pedro Martinez vs Facundo Diaz Acosta
17:30Sebastian Baez vs Hugo Gaston
Typy bukmacherskie na Umag - ATP - Single (Chorwacja)
CzasMecz tenisaTypy
17:35Andrey Rublev vs Fabian Marozsan
14:40Francisco Cerundolo vs Lorenzo Sonego
19:05Dusan Lajovic vs Lorenzo Musetti
16:20Jakub Mensik vs Hsin Tseng Chun
Typy bukmacherskie na Prague - WTA - Single (Czechy)
CzasMecz tenisaTypy
09:10Magdalena Frech vs Laura Samson
11:20Linda Noskova vs Magda Linette
Typy bukmacherskie na Davis Cup - Group Iv - ATP - Single (Świat)
CzasMecz tenisaTypy
14:30D. Martinez vs T. Del Olmo
14:30M. William vs F. Bendana
16:05J. Hunte vs A. Gallegos
16:55D. Zuniga vs J. Neuburger Higby
Typy bukmacherskie na Fed Cup - Group Ii - Relegation - WTA - Single (Świat)
CzasMecz tenisaTypy
14:05D. Dominguez Collado vs Kelly Williford
14:40Taly Licht vs D. Obando
14:35D. O'Neill Garcia vs P. Franco Martinessi
16:50L. Kettlewell vs Fiorella Britez Risso Leyla
15:10N. Trigosso vs I. Hernandez
16:15Juliana Rodriguez vs A. Obando
16:55Noelia Zeballos vs R. Valdez
17:30Kirsten-Andrea Weedon vs Carmen Zamburek Ana

Prognozy na dzisiejsze mecze w tenisie są oferowane we współpracy z TennisStats247. Pamiętaj, że te darmowe typy bukmacherskie nie są gwarantowane. Jeśli obstawiasz mecze tenisowe, korzystając z tych wskazówek, potwierdzasz, że rozumiesz ryzyko związane z zakładami sportowymi. Zdecydowanie zalecamy również wykonanie własnej analizy dla każdego meczu, na który chcesz postawić. Zakłady na mecze tenisowe z wykorzystaniem powyższych wskazówek powinny być przeprowadzane w każdym pojedynczym meczu i nie mogą być uwzględniane w zakładach łączonych. Mimo iż zakłady akumulowane mogą przynosić wyższe zwroty, ryzyko jest również znacznie wyższe.

Powyższe prognozy w tenisie obejmują najpopularniejsze opcje zakładów na mecze tenisowe: 12 (zwycięzca) i gry powyżej / poniżej 22,5; dostępnych jest więcej opcji zakładów na mecze tenisowe. Wśród tych rynków mamy również dokładny wynik (wynik seta), tie-break, zwycięzca seta (gracz, który wygra określony set), sety (liczba rozegranych setów).

Gdzie obstawiać tenis

W przypadku tenisa klienci mogą wybierać spośród wielu opcji zakładów na mecze; mamy zarówno punkty bukmacherskie, jak i alternatywne zakłady online. Każdy klient może wybrać, gdzie i jak obstawiać. Punkty mają szereg zalet, takich jak bycie po drodze do domu lub zalety towarzyskie w punktach, w których klienci mogą również usiąść i obejrzeć sport na żywo lub wypić piwo z innymi graczami. Z drugiej strony bukmacherzy online mają również pewne zalety w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi: premia rejestracyjna, wyższe kursy w porównaniu do sklepów bukmacherskich (wielokrotnie, ze względu na ich zoptymalizowane operacje), znacznie więcej rynków bukmacherskich, całodobowy dostęp do konta bukmacherskiego, dostępność z PC, laptopa czy nawet smartfona, historia zakładów czy możliwość ustalenia limitów. Wybierając bukmachera online, należy kierować się kilkoma prostymi zasadami: wybierz regulowanego bukmachera w swoim kraju zamieszkania, sprawdź recenzje użytkowników i zobacz, co inni myślą o wybranej marce bukmacherskiej. Sprawdź dział strony bukmacherskie online, aby zapoznać się z listą polecanych agencji bukmacherskich.